Акція! Simba яловичина

Monge
70009867DPCH
Вага: 20 кг.

Корм для собак Simba з яловичиною - це повноцінний корм для дорослих собак будь-якого розміру.
Рецептура була розроблена з використанням спеціальної комбінації вітамінів A-D3-E для задоволення потреб собак в харчуванні.
Збалансоване харчування, складене з якісних інгредієнтів, таких як яловичина, джерело білків і мінералів, обраних за їх природну здатність задовольняти щоденні потреби тварин. Без додавання барвників і штучних консервантів.

Інгредієнти: злаки, м’ясо і продукти тваринного походження (яловичина 5%), масла і жири, похідні рослинного походження, дріжджі, мінеральні речовини.

Гарантований аналіз: сирий білок: 21%, сира клітковина: 4%, Сирий жир: 8%, сира зола: 9,5%. Метаболізується енергія: 3540 ккал/кг.

Харчові добавки/кг: вітамін А (Ретинілацетат) 16 000 МО, вітамін D3 1100 МО, Вітамін Е (all-rac-альфа-токоферилацетат) 50 мг, Селен (селеніт натрію 0,11 мг) 0,05 мг, марганець (моногідрат сульфату марганцю 23 мг) 7,5 мг, Цинк (Оксид цинку 49 мг) 39 мг, мідь (пентагідрат сульфату міді (II) 12 мг) 3 мг, залізо (моногідрат сульфату заліза (II) 83 мг) 27 мг, йод (йодат кальцію безводний 0,63 мг) 0,4 мг.

Технологічні добавки: антиоксиданти.

Рекомендоване щоденне харчування може бути розділене на 2 прийоми їжі в день. Індивідуальні потреби в харчуванні можуть варіюватися в залежності від розміру, віку та рівня активності тварини. Переконайтеся, що у собаки завжди є чиста і свіжа вода. Коли цей продукт замінює інший тип корму та / або дієти, рекомендується вводити його поступово протягом, принаймні, одного тижня. Корм для домашніх тварин, не придатний для вживання в їжу людиною.


Для кого: Для собак

Вік: Для дорослих

Порода: Для усіх порід

Тип корму: Сухі раціони

Тип корму: Mонопротеїнові раціони