Monge Gift Cat Dental кролик з шавлією

Monge Gift
MONGE GIFT DENTAL CAT RICH IN FRESH RABBIT WITH SAGE - це додатковий корм для дорослих кішок.

Спеціально розроблений для хорошого самопочуття Вашої кішки завдяки триполіфосфату натрію для підтримки гігієни порожнини рота і завдяки низькому вмісту жиру* для підтримки ідеальної маси тіла.

Продукт, виготовлений без злаків, зі свіжим м'ясом, цінним джерелом легкозасвоюваних білків з високою біологічною цінністю.

Формула збагачена таурином для підтримки гостроти зору і нормальної роботи серця, а також вітамінами для щоденної підтримки організму.

Включення рослинних інгредієнтів, таких як шавлію для здоров'я порожнини рота, є результатом досліджень "Made in Italy", спрямованих на поліпшення якості життя Ваших кішок.

Без додавання штучних барвників і цукру.

*В порівнянні із стандартним продуктом: Monge Gift Fussy Cat, збагачений свіжою свининою з шипшиною і сиром.

Інгредієнти: Свіжа риба(66,5%), свіжий кролик(14%), в'ялена риба(лосось і форель), гідролізат рибного білку(лосось), порошок целюлози, дріжджові продукти, хлорид натрію, продукти переробки трав(шавлія - Salvia officinalis L 0,5%), триполіфосфат натрію(0,2%).

Гарантований аналіз: Сирий білок: 40 %, сира клітковина: 3 %, сирий жир: 17,5 %, сира зола: 8 %, волога: 20 %.

Метаболізована енергія: 3290 ккал/кг

Харчові добавки/кг : Вітамін А(ретинилацетат) 5000 МЕ, вітамін D3 500 МЕ, вітамін Е(алл-рац-альфа-токоферилацетат) 50 мг, таурин 1000 мг.

Рекомендований добовий раціон для дорослої кішки вагою 4 кг до 1 шт. Доповнюйте і коригуйте щоденний раціон за допомогою повнораціонних кормів для домашніх тварин. Після розкриття спожити впродовж 4 тижнів. Свіжа і чиста вода має бути доступна у будь-який час. Корм тільки для кішок, не підходить для споживання людиною.

Для кого: Для котів

Вік: Для дорослих

Тип корму: Смаколики