Monge Gift Cat Dental кролик і перцева м'ята

Monge Gift
MONGE GIFT DENTAL CAT WITH RABBIT AND PEPPERMINT - додатковий корм для дорослих кішок.

Спеціально розроблений для благополуччя Вашої кішки завдяки зовнішньому хрусткому шару з триполіфосфатом натрію для підтримки гігієни зубів і м'якій начинці з м'яти для свіжого дихання.

Продукт, створений без злаків з додаванням кролика для поліпшення смакових якостей і засвоюваності їжі.

Формула збагачена таурином для підтримки гостроти зору і нормальної роботи серця, а також вітамінами для щоденної підтримки організму.

Включення функціональних інгредієнтів, таких як триполіфосфат натрію для підтримки гігієни порожнини рота, пивних дріжджів для підтримки системи захисту організму і лососевої олії, джерела омега- 3, є результатом досліджень "Made in Italy".

Без додавання штучних консервантів і цукру.

Інгредієнти: Картопля, сушений кролик(10% відповідає 25% свіжого кролика), сушений лосось, горох, тваринний жир(очищений на 99,5%), гідролізат тваринних білків(печінка), риб'ячий жир(лососевий жир 0,5%), продукти переробки трав(м'ята перцева - Mentha piperita L. 0,5%), пивні дріжджі(0,5%), триполіфосфат натрію(0,2%).

Гарантований аналіз: Сирий білок: 25%, сира клітковина: 1,5%, сирий жир: 20%, сира зола: 7%, жирні кислоти n-3:0,7%.

Метаболізована енергія: 3923 ккал/кг

ПОЖИВНІ ДОБАВКИ/кг : вітамін А(ретинилацетат) 9000 МЕ, вітамін D3 630 МЕ, вітамін Е(все-рац-альфа-токоферилацетат) 90 мг, таурин 1000 мг.

ТЕХНОЛОГІЧНІ ДОБАВКИ: Антиоксиданти: Екстракти Токоферолу з рослинних олій.

Рекомендована добова норма годування для дорослої кішки вагою 5 кг : до 15 штук в день. Доповнюйте і коригуйте щоденний раціон за допомогою повнораціонних кормів для домашніх тварин. Після розкриття спожити впродовж 4 тижнів. Свіжа і чиста вода має бути доступна у будь-який час. Корм тільки для кішок, не підходить для споживання людиною.

Для кого: Для котів

Вік: Для дорослих

Тип корму: Смаколики