Monge Gift Fussy Cat свинина і сир

Monge Gift
MONGE GIFT FUSSY CAT WITH PORK AND CHEESE - це додатковий корм для дорослих кішок.

Спеціально розроблений для хорошого самопочуття Вашої кішки завдяки зовнішньому хрусткому шару, що підтримує гігієну зубів, і начинці з м'якого сиру, стимулюючій найвишуканіші смакові відчуття.

Продукт, створений без злаків, зі свининою для оптимізації смакових якостей і засвоюваності їжі.

Формула збагачена таурином для підтримки гостроти зору і нормальної роботи серця, а також вітамінами для щоденної підтримки організму.

Включення функціональних інгредієнтів, таких як пивні дріжджі для підтримки системи захисту організму і олію лосося, джерело омега- 3, є результатом досліджень "Made in Italy".

Без додавання штучних консервантів і цукру.

Інгредієнти: Картопля, сушена свинина(10% відповідає 25% свіжої свинини), сушений лосось, горох, тваринний жир(очищений на 99,5%), коров'ячий сир(4%), гідролізат тваринного походження.

Гарантований аналіз: Сирий білок: 25%, сира клітковина: 1,5%, сирий жир: 20%, сира зола: 6%, жирні кислоти n-3:0,7%.

Метаболізована енергія: 3958 ккал/кг

ПОЖИВНІ ДОБАВКИ/кг : вітамін А(ретинилацетат) 9000 МЕ, вітамін D3 630 МЕ, вітамін Е(все-рац-альфа-токоферилацетат) 90 мг, таурин 1000 мг.

ТЕХНОЛОГІЧНІ ДОБАВКИ: Антиоксиданти: Екстракти Токоферолу з рослинних олій.

Рекомендована добова норма годування для дорослої кішки вагою 5 кг : до 15 штук в день. Доповнюйте і коригуйте щоденний раціон за допомогою повнораціонних кормів для домашніх тварин. Після розкриття спожити впродовж 4 тижнів. Свіжа і чиста вода має бути доступна у будь-який час. Корм тільки для кішок, не підходить для споживання людиною.

Для кого: Для котів

Вік: Для дорослих

Тип корму: Смаколики