Monge Gift Fussy cat свинина з ананасами

Monge Gift
MONGE GIFT FUSSY CAT RICH IN FRESH PORK WITH PINEAPPLE AND CHEESE - це додатковий корм для дорослих кішок.

Спеціально розроблений для благополуччя Вашої кішки. Додавання сиру спонукає найвишуканіші смаки.

Продукт, приготовлений без злаків, зі свіжим м'ясом, цінним джерелом білків, що легко засвоюються, з високою біологічною цінністю.

Формула збагачена таурином для підтримки гостроти зору та нормальної роботи серця, а також вітамінами для щоденної підтримки організму.

Включення суперпродуктів, таких як ананас, джерело поживних речовин, корисних для стимуляції обміну речовин, є результатом досліджень Made in Italy, спрямованих на покращення якості життя кішок.

Без додавання штучних барвників та цукру.

Інгредієнти: Свіжа риба (66%), свіжа свинина (14%), гідролізат рибного білку (лосось), коров'ячий сир (4%), целюлози порошок, дріжджові продукти, сушений ананас (1%, що відповідає 8,3% свіжого ананасу ), мінеральні речовини.

Гарантований аналіз: Сирий білок: 38%, сира клітковина: 3%, сирий жир: 20,5%, сира зола: 7%, волога: 20%.

Метаболізована енергія: 3475 ккал/кг.

Добавки харчові/кг: Вітамін А (ретинилацетат) 5000 МО, вітамін D3 500 МО, вітамін Е (алл-рац-альфа-токоферилацетат) 50 мг, таурин 1000 мг.

Рекомендована добова норма годування для дорослої кішки вагою від 5 кг до 17 штук на день. Доповнюйте та коригуйте щоденний раціон за допомогою повнораційних кормів для домашніх тварин. Після розтину вжити протягом 4 тижнів. Свіжа та чиста вода має бути доступна у будь-який час. Корм тільки для котів, не підходить для споживання людиною.

Для кого: Для котів

Вік: Для дорослих

Тип корму: Смаколики