Monge Gift Dog Mobility support форель з босвелією

Monge Gift
MONGE GIFT MOBILITY SUPPORT DOG RICH IN FRESH TROUT WITH BOSWELLIA AND KURMERIC - це додатковий корм Для дорослих собак.

Спеціально розроблений для хорошого самопочуття Вашого собаки. Завдяки куркумі, природному антиоксиданту, нейтралізуючому вільні радикали, і низькому вмісту жиру* для підтримки ідеальної маси тіла.

Продукт, виготовлений без злаків, зі свіжим м'ясом, цінним джерелом легкозасвоюваних білків з високою біологічною цінністю.

Формула збагачена вітамінами для щоденної бадьорості.

Включення функціональних інгредієнтів, таких як босвелия, для підтримки рухливості суглобів, є результатом досліджень "Made in Italy", спрямованих на поліпшення якості життя Ваших собак. Без додавання штучних барвників і цукру. *В порівнянні із стандартним продуктом: Monge Gift Dog Sensitive Digestion, збагачений свіжою бараниною, каштанами і інуліном.

Інгредієнти: Свіжа риба 80%(форель 14%), в'ялена риба(лосось і форель), гідролізат рибного білку(лосось), порошок целюлози, дріжджові продукти, мінеральні речовини, продукти переробки спецій і приправ(куркума в порошку - Curcuma longa 1%), продукти переробки трав(Boswellia serrata 0,2%).

Гарантований аналіз: Сирий білок: 41%, сира клітковина: 3%, сирий жир: 16%, сира зола: 9%, вологість: 20%.

Метаболізована енергія: 3180 ккал/кг

Харчові добавки/кг : Вітамін А(ретинилацетат) 5000 МЕ, вітамін D3 500 МЕ, вітамін Е(алл-рац-альфа-токоферилацетат) 50 мг, таурин 1000 мг.

Рекомендована добова норма годування для дорослого собаки вагою 20 кг до 2 штук в день. Доповнюйте і коригуйте щоденний раціон за допомогою повнораціонних кормів для домашніх тварин. Після розкриття спожити впродовж 4 тижнів. Свіжа і чиста вода має бути доступна у будь-який час. Корм тільки для собак, не підходить для споживання людиною.

Для кого: Для собак

Порода: < 2 кг. Mініaтюрні

Порода: < I0 кг. Маленькі

Порода: 10 - 32 кг. Середні

Порода: 32 - 80 кг. Великі

Порода: Для усіх порід

Тип корму: Смаколики

Вік: Для дорослих