Monge Gift Dog Training качка зі спіруліною

Monge Gift
MONGE GIFT TRAINING DOG RICH IN FRESH DUCK WITH SPIRULINA - це додатковий корм для дорослих собак.

Спеціально розроблений для хорошого самопочуття Вашого собаки. Завдяки включенню таурину для підтримки сердечної функції і вітамінів для щоденної підтримки організму.

Продукт, виготовлений без злаків зі свіжим м'ясом, цінним джерелом легкозасвоюваних білків з високою біологічною цінністю.

Включення функціональних інгредієнтів, таких як спіруліна, для обмеження стресу під час фізичної активності, є результатом досліджень "Made in Italy", спрямованих на поліпшення якості життя Ваших собак. Без додавання штучних барвників і цукру.

Інгредієнти: Свіже м'ясо 89%(качка 14%), гідролізат білків тваринного походження(курка і свинина), мінеральні речовини, борошно з водоростей(спіруліна - Arthrospira platensis 1%).

Гарантований аналіз: Сирий білок: 37%, сира клітковина: 1%, сирий жир: 26%, сира зола: 7%, волога: 27%

Метаболізована енергія: 3575 ккал/кг

Харчові добавки/кг : Вітамін А(ретинилацетат) 5000 МЕ, вітамін D3 500 МЕ, вітамін Е(ал-рац-альфатокоферилацетат) 50 мг, таурин 1000 мг.

Рекомендована добова норма годування для дорослого собаки вагою 12 кг до 1 шт. в день. Доповнюйте і коригуйте щоденний раціон за допомогою повнораціонних кормів для домашніх тварин. Після розкриття спожити впродовж 4 тижнів. Свіжа і чиста вода має бути доступна у будь-який час. Корм тільки для собак, не підходить для споживання людиною.

Для кого: Для собак

Порода: < 2 кг. Mініaтюрні

Порода: < I0 кг. Маленькі

Порода: 10 - 32 кг. Середні

Порода: 32 - 80 кг. Великі

Порода: Для усіх порід

Тип корму: Смаколики

Вік: Для дорослих