Monge Gift Dog Medium & Maxi качка з м'ятою

Monge Gift
MONGE GIFT MEDIUM - MAXI DOG DUCK WITH PEPPERMINT - додатковий корм Для дорослих собак середнього і великого розмірів.

Спеціально розроблений для хорошого самопочуття Вашого собаки. Завдяки включенню рослинних волокон для більшої еластичності текстури і полегшення жування.

Продукт, створений без злаків з одним джерелом тваринного білку*, качкою, цінним джерелом легкозасвоюваних білків з високою біологічною цінністю.

Формула збагачена вітаміном С для здоров'я порожнини рота і характеризується низьким вмістом жиру** для підтримки ідеальної маси тіла.

Включення рослинних інгредієнтів, таких як м'ята для освіження дихання, є результатом досліджень "Made in Italy", спрямованих на поліпшення якості життя Ваших собак.

Без додавання штучних барвників і цукру.

*Може містити сліди інших джерел білку.
**В порівнянні із стандартним продуктом: Monge Gift Dental Stick Для всіх порід собак з кроликом і ромашкою.

Інгредієнти: В'ялена качка(30%), картопля, гліцерин, тапіока, порошок целюлози, продукти переробки трав(м'ята перцева - Mentha piperita L. 0,1%).

Гарантований аналіз: Сирий білок: 19 %, сира клітковина: 2 %, сирий жир: 2 %, сира зола: 6,5 %, волога: 25 %.

Метаболізована енергія: 2428 ккал/кг

Харчові добавки/кг : Вітамін С(аскорбилфосфат натрію) 427 мг.

Рекомендовані добові норми годування для дорослого собаки середнього розміру(10-32 кг) до 0,5-1 штуки в день і собаки великого розміру(32-80 кг) до 1,5-2 штуки в день. Доповнюйте і коригуйте щоденний раціон за допомогою повнораціонних кормів для домашніх тварин. Після розкриття спожити впродовж 4 тижнів. Свіжа і чиста вода має бути доступна у будь-який час. Корм тільки для собак, не підходить для споживання людиною.

Для кого: Для собак

Порода: 10 - 32 кг. Середні

Порода: 32 - 80 кг. Великі

Тип корму: Смаколики

Вік: Для дорослих