Monge Gift Dog Mobility support ягнятина з ананасами

Monge Gift
MONGE GIFT MOBILITY SUPPORT DOG LAMB WITH PINEAPPLE - це додатковий корм Для дорослих собак.

Спеціально розроблений для хорошого самопочуття Вашого собаки. Завдяки L- карнитину для підтримки м'язової маси.

Продукт, створений без злаків з єдиним джерелом тваринного білку*, бараниною, цінним джерелом легкозасвоюваних білків з високою біологічною цінністю.

Формула збагачена вітамінами для щоденної життєвої сили і глюкозамином, джерелом поживних речовин для суглобових хрящів.

Включення фруктів-суперпродуктів, таких як ананас, джерела антиоксидантів, сприяючих рухливості, є результатом досліджень "Made in Italy", спрямованих на поліпшення якості життя Ваших собак.

Без додавання штучних барвників і цукру. *Може містити сліди інших джерел білку.

Інгредієнти: Сушена баранина(50%), картопля, гліцерин, картопляний крохмаль, сушений ананас(1%, що відповідає 8,3% свіжого ананаса), глюкозамин(0,1%).

Гарантований аналіз: Сирий білок: 27 %, сира клітковина: 1,7 %, сирий жир: 6 %, сира зола: 9 %, волога: 20%.

Метаболізована енергія: 2726 ккал/кг

Харчові добавки/кг : Вітамін D3 200 МЕ, вітамін Е(аллрак-альфа-токоферилацетат) 15 мг, біотваней 20 мкг, L- карнитин 100 мг.

Рекомендована добова норма годування для дорослого собаки(10-32 кг) до 14-34 штук в день. Доповнюйте і коригуйте щоденний раціон за допомогою повнораціонних кормів для домашніх тварин. Після розкриття спожити впродовж 4 тижнів. Свіжа і чиста вода має бути доступна у будь-який час. Корм тільки для собак, не підходить для споживання людиною.

Для кого: Для собак

Порода: < 2 кг. Mініaтюрні

Порода: < I0 кг. Маленькі

Порода: 10 - 32 кг. Середні

Порода: 32 - 80 кг. Великі

Порода: Для усіх порід

Тип корму: Смаколики

Вік: Для дорослих