Monge Gift Dog Mini лосоcь з шавлією

Monge Gift
MONGE GIFT MINI DOG SALMON WITH SAGE - це додатковий корм Для дорослих собак мініатюрних розмірів.

Спеціально розроблений для хорошого самопочуття Вашого собаки. Завдяки включенню рослинних волокон для більшої еластичності текстури і полегшення жування.

Продукт, створений без злаків з одним джерелом тваринного білку*, лососем, цінним джерелом легкозасвоюваних білків з високою біологічною цінністю.

Формула збагачена вітаміном С для здоров'я порожнини рота і характеризується низьким вмістом жиру** для підтримки ідеальної маси тіла.

Включення рослинних інгредієнтів, таких як шавлія, корисна для гігієни порожнини рота, є результатом досліджень "Made in Italy", спрямованих на поліпшення якості життя Ваших собак.

Без додавання штучних барвників і цукру.

*Може містити сліди інших джерел білку.
**В порівнянні із стандартним продуктом: Monge Gift Dental Stick Для всіх порід собак з кроликом і ромашкою.

Інгредієнти: Сушений лосось(30%), картопля, гліцерин, тапіока, порошок целюлози, продукти переробки трав(шавлія - Salvia officinalis L. 0,1%).

Гарантований аналіз: Сирий білок: 22%, сира клітковина: 2%, сирий жир: 2%, сира зола: 6,5%, волога: 25%.

Метаболізована енергія: 2428 ккал/кг

Харчові добавки/кг : Вітамін С(аскорбилфосфат натрію) 427 мг.

Рекомендована добова норма годування для дорослого собаки міні-розміру(2-10 кг) до 0,5-1 шт. в день. Доповнюйте і коригуйте щоденний раціон за допомогою повнораціонних кормів для домашніх тварин. Після розкриття спожити впродовж 4 тижнів. Свіжа і чиста вода має бути доступна у будь-який час. Корм тільки для собак, не підходить для споживання людиною.

Для кого: Для собак

Порода: < 2 кг. Mініaтюрні

Порода: < I0 кг. Маленькі

Тип корму: Смаколики

Вік: Для дорослих