Monge Gift Dog Mobility support форель з босвелією

Monge Gift
MONGE GIFT MOBILITY SUPPORT DOG RICH IN FRESH TROUT WITH BOSWELLIA AND KURMERIC - це додатковий корм для дорослих собак.

Спеціально розроблений для хорошого самопочуття Вашого собаки. Завдяки куркумі, природному антиоксиданту для нейтралізації вільних радикалів і вітамінам для щоденної підтримки організму.

Продукт, виготовлений без злаків, зі свіжим м'ясом, цінним джерелом легкозасвоюваних білків з високою біологічною цінністю.

Включення функціональних інгредієнтів, таких як босвелия, для підтримки рухливості суглобів, є результатом досліджень "Made in Italy", спрямованих на поліпшення якості життя Ваших собак.

Без додавання штучних барвників і цукру.

Інгредієнти: Свіже м'ясо(75%), свіжа форель(14%), гідролізат природного походження(курка і свинина), мінеральні речовини, продукти переробки спецій і приправ(куркума в порошку - Curcuma longa 1%), продукти переробки трав(босвелия зубчасті 0,2%).

Гарантований аналіз: Сирий білок: 37%, сира клітковина: 1%, сирий жир: 26%, сира зола: 7%, волога: 27%.

Метаболізована енергія: 3575 ккал/кг

Харчові добавки/кг : Вітамін А(ретинилацетат) 5000 МЕ, вітамін D3 500 МЕ, вітамін Е(ал-рац-альфатокоферилацетат) 50 мг, таурин 1000 мг.

Рекомендована добова норма годування для дорослого собаки вагою 12 кг до 1 шт. в день. Доповнюйте і коригуйте щоденний раціон за допомогою повнораціонних кормів для домашніх тварин. Після розкриття спожити впродовж 4 тижнів. Свіжа і чиста вода має бути доступна у будь-який час. Корм тільки для собак, не підходить для споживання людиною.

Для кого: Для собак

Порода: < 2 кг. Mініaтюрні

Порода: < I0 кг. Маленькі

Порода: 10 - 32 кг. Середні

Порода: 32 - 80 кг. Великі

Порода: Для усіх порід

Тип корму: Смаколики

Вік: Для дорослих