Monge Gift Dog Puppy and Junior Medium & Maxi свинина з коренем кігтя диявола

Monge Gift
MONGE GIFT PUPPY AND JUNIOR MEDIUM - MAXI DOG PORK WITH DEVIL'S CLAW - це додатковий корм для зростаючих цуценят собак середнього і великого розмірів.

Спеціально розроблений для хорошого самопочуття вашого цуценяти завдяки включенню рослинних волокон для більшої еластичності текстури і підтримки жування.

Продукт, створений без злаків і з одним джерелом тваринного білку*, свининою, цінним джерелом легкозасвоюваних білків з високою біологічною цінністю.

Формула збагачена вітаміном С для здоров'я порожнини рота і характеризується низьким вмістом жиру** для підтримки ідеальної маси тіла під час зростання. Включення рослинних інгредієнтів, таких як диявольський кіготь для підтримки суглобів, є результатом досліджень "Made in Italy", спрямованих на поліпшення якості життя наших собак.

Без додавання штучних барвників і цукру.

*Може містити сліди інших джерел білку.
**В порівнянні із стандартним продуктом: Monge Gift Dental Stick Для всіх порід собак з кроликом і ромашкою.

Інгредієнти: В'ялена свинина(30%), картопля, гліцерин, тапіока, порошок целюлози, продукти переробки трав(диявольський кіготь - Harpagophytum procumbens 0,1%).

Гарантований аналіз: Сирий білок: 23%, сира клітковина: 3%, сирий жир: 2%, сира зола: 3,5%, волога: 25%.

Метаболізована енергія: 2498 ккал/кг

Харчові добавки/кг : Вітамін С(аскорбилфосфат натрію) 427 мг.

Рекомендовані добові норми годування для дорослого собаки середнього розміру(10-32 кг) до 0,5-1 штуки в день і собаки великого розміру(32-80 кг) до 1,5-2 штуки в день. Доповнюйте і коригуйте щоденний раціон за допомогою повнораціонних кормів для домашніх тварин. Після розкриття спожити впродовж 4 тижнів. Свіжа і чиста вода має бути доступна у будь-який час. Корм тільки для собак, не підходить для споживання людиною.

Для кого: Для собак

Порода: 10 - 32 кг. Середні

Порода: 32 - 80 кг. Великі

Тип корму: Смаколики

Вік: Для цуценят