Monoprotein м'ясні пластівці з буйвола

Monge
Вес: 80 г

Monge Monoprotein - повноцінний збалансований раціон для дорослих кішок.

Консерви Solo Bufalo лінійки Monoprotein містять унікальне джерело легкозасвоюваного тваринного білка (м'ясо буйвола), можуть служити основою виключає дієти при харчової алергії у кішок.

До складу даного корму входить тільки один вид м'яса, що дозволяє легко виключити з раціону інгредієнти, що викликають алергію.

Пластівці з м'яса буйвола, виготовлені за спеціальною технологією на пару, мають м'яку текстуру і приємний аромат.

Консерви виготовлені зі свіжого м'яса, яке відповідає стандартам якості, що пред'являються до виробництва продуктів харчування для людей.

Корм проведений без використання глютену, рослинних білків, злаків, субпродуктів, гідрогенізованих жирів, цукру, консервантів і барвників, що свідчить про високу якість продуктів.

Рекомендації по годівлі: раціон для дорослої кішки середнього розміру - 2,5 банки в день. Кількість корму може варіюватися від індивідуальних потреб, віку і способу життя тварини. Перед вживанням продукт рекомендується довести до кімнатної температури. Відкриту упаковку зберігати в холодильнику не більше 2 діб.

Інгредієнти: свіже м'ясо буйвола (70%).

Харчові добавки / кг: вітамін А 2750 МО, вітамін D3 154 МО, вітамін Е (Альфа-токоферолу ацетат) 15,5 мг, Селен 0,05 мг, Магній 7,5 мг, Е6 (цинк) 35 мг, мідь 3 мг, Е1 (залізо) 25 мг, Таурин 500 мг.
Гарантований аналіз: сирий білок 11,6%, сира клітковина 0,6%, сирі масла і жири 5,3%, сира зола 0,8%, вологість 80%.

Для кого: Для котів

Вік: Для дорослих

Тип корму: Вологі раціони

Тип корму: Mонопротеїнові раціони

Тип корму: Graine Free / Беззерновий

Особливості: Чутливе травлення

Особливості: Схильні до алергії