Monoprotein м'ясні пластівці з яловичини

Monge
Вес: 80 г

Monge Monoprotein - повноцінний збалансований раціон для дорослих кішок.

Консерви Solo Manzo лінійки Monoprotein містять унікальне джерело легкозасвоюваного тваринного білка (м'ясо яловичини), можуть служити основою виключає дієти при харчової алергії у кішок.

До складу даного корму входить тільки один вид м'яса, що дозволяє легко виключити з раціону інгредієнти, що викликають алергію.

Пластівці з яловичини, виготовлені за спеціальною технологією на пару, мають м'яку текстуру і приємний аромат.

Консерви виготовлені зі свіжого м'яса, яке відповідає стандартам якості, що пред'являються до виробництва продуктів харчування для людей.

Корм проведений без використання глютену, рослинних білків, злаків, субпродуктів, гідрогенізованих жирів, цукру, консервантів і барвників, що свідчить про високу якість продуктів.

Рекомендації по годівлі: раціон для дорослої кішки середнього розміру - 2,5 банки в день. Кількість корму може варіюватися від індивідуальних потреб, віку і способу життя тварини. Перед вживанням продукт рекомендується довести до кімнатної температури. Відкриту упаковку зберігати в холодильнику не більше 2 діб.

Складові: свіже м'ясо яловичини (70%), мінеральні речовини.

Харчові добавки / кг: вітамін А 2750 МО, вітамін D3 154 МО, вітамін Е (Альфа-токоферолу ацетат) 15,5 мг, Селен 0,05 мг, Магній 7,5 мг, Е6 (цинк) 35 мг, мідь 3 мг, Е1 (залізо) 75,9 мг, Таурин 500 мг.
Гарантований аналіз: сирий білок 10,3%, сира клітковина 0,6%, сирі масла і жири 8,8%, сира зола 0,7%, вологість 79%.

Для кого: Для котів

Вік: Для дорослих

Тип корму: Вологі раціони

Тип корму: Mонопротеїнові раціони

Тип корму: Graine Free / Беззерновий

Особливості: Схильні до алергії

Особливості: Чутливе травлення